Kamil Pošvic

Kamil Pošvic

Skoro 20 let působím v korporacích na pozicích manažerských i projektového řízení, nabízím ekonomický pohled na podnikání, pomůžu s tvorbou business plánu, tvorbou mapy rizik i evaluací nápadů před spuštěním. Pomůžu vám přenastavit kroky vašeho podniku k tomu, aby výsledovka byla v černých číslech a sociální dopad tak vydržel co nejdéle.

Lenka Papadakisová

Lenka Papadakisová

Baví mě rozvíjet lídry a jejich týmy. Baví mě, když společně posouváme osobní hranice a vytváříme podmínky pro vědomou spolupráci, kde je zapojena hlava i srdce a přítomna skupinová moudrost. Podporuji změnu podnikatelské kultury z ego systému „já“ do ekosystému „my“, změnu, který začíná u nás samotných, v našich hlavách.

Daniel Paulus

Daniel Paulus

Strávil jsem 20 let v mezinárodních komerčních pozicích – ředitel obchodu, ředitel strategického rozvoje, manažer globální strategické skupiny. Posledních 5 let jsem adept a učitel jógy a její filozofie. S manželkou Kristýnou propojujeme dva odlišné světy – „západní“ komerční a orientovaný na jednotlivce a jeho úspěch a ten „východní“ založený na sjednocování, harmonii, hlubším smyslu a hodnotách. 

Ondřej Suchý

Ondřej Suchý

Pomáhám smysluplným projektům ujasnit si záměr, vytvořit jednoduchou strategii s dobře definovanou hodnotou, a následně vyladit provoz. Lídrům a manažerům pomáhám se změnami, v roli konzultanta či mentora je podporuji při rozhodování a rozvoji jejich organizací a týmů. Mám zkušenosti s fungováním správních rad coby týmu, který podporuje výkonné ředitele a pomáhá držet fokus na vizi a strategii. 

Jan Gregor

Jan Gregor

Moje srdce už přes 13 let bije pro fundraising. Filantropie je základním pozitivním motorem každé společnosti. Je cestou, jak se mezi sebou dokáží propojit neziskovky, příjemci pomoci, dárci – lidi i firmy. Rád přispívám kultivaci fundraisingového prostředí, ať už konzultacemi, workshopy i péčí o profesní koalici Za snadné dárcovství, kde jednotlivé fundraisingové profesionály propojuji.

Tomáš Vaníček

Tomáš Vaníček

Dlouhé roky pracuju v retailovém bankovnictví a pojišťovnictví. Začínal jsem jako „marketér“ a postupně se přesunul do oblasti distribuce/prodeje produktů. Mám zkušenosti s formulováním strategií, nastavováním obchodních modelů, s tvorbou prodejních týmů i odpovědností za plnění obchodních plánů. Pracoval jsem též jako projektový manažer s týmem, který byl složen z lidí 10 různých národností. Umím pracovat s malým týmem i řídit velké sítě – v jednu dobu jsem měl odpovědnost za téměř 4 000 lidí.

David Kovalský

David Kovalský

Řídil jsem sám sebe, tým v nadnárodní korporaci a IT startup v financích, který jsem prodal. Dnes vlastním a spoluvlastním několik společností, investuji, mentoruji, konzultuji. Rád vyměňuji mrtvé koně za závodní, zvláště u projektů s přesahem.

Karol Veleba

Karol Veleba

V on-line marketingu se pohybuji déle než 17 let. Pracoval jsem pro vydavatelství, nadnárodní korporaci, internetový portál i tři digitální agentury. Založil jsem a spoluvlastním dvě úspěšné agentury. Vždy jsem aktivně prodával, obchodoval a budoval a následně opečovával vztahy s klienty.  

Jana Neuwerthová Šmýdová

Jana Neuwerthová Šmýdová

Mám letité zkušenosti s nastavováním procesů ve firmě a vedením týmů. Věnuji se firemním vizím a hodnotám a následným strategiím vycházejícím z nich. Dále pracuji s týmy, které potřebují obnovit partnerství a vzájemný respekt, připravit se na změnu nebo nastavit funkční vztahy s klienty. Společně pracujeme na řešení.

Petr Freimann

Petr Freimann

Stavím na nohy efektivní marketingovou komunikaci, ladím strategii a nadšeně sleduji, co se u nás, ale i ve světě, nosí (nebo naopak). Customer Experience je moje mantra a baví mě příběhy všech, co se nebojí mít svůj styl.

Kdo za tím stojí?

Partneři

Odborní partneři

Institut Cirkulární Ekonomiky

Mediální partneři

Program zaštiťuje

Hlavní město Praha
Climate Challenge

Chcete získat…

…tipy a triky o podnikání, pozvánky na akce i výhody od našich partnerů? Nechte nám e-mail a 1x do měsíce je tam máte.